До уваги суб'єктів державної реєстрації та нотаріусів

Дата: 14.02.2018 09:23

Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє, що 06.02.2018 Верховною Радою України прийнято проект Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (№ 4666). Законопроект вдосконалює регулювання відносин, які пов’язані із створенням, діяльністю та припиненням товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю, усуває значні вади, які існують у чинному законодавстві, та приводить його у відповідність із нормами та концептуальними підходами, характерними для законодавчих актів Європейського Союзу та країн-членів ЄС.

Ознайомитись з текстом вищезазначеного проекту Ви можете за посиланням:http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=59093.