Черкаська область, Чорнобаївський район

На Чорнобаївщині вшанували людей похилого віку

Дата: 03.10.2017 09:19
Кількість переглядів: 400

1-го жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та вшановують ветеранів.

З нагоди цього дня в Чорнобаївське та Богодухівське стаціонарні відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітала заступник голови  райдержадміністрації Валентина Стилик, щоб засвідчити свою повагу і шану ветеранам війни та праці за важливий внесок у розбудову нашої держави та Чорнобаївського краю. – Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через усе своє життя і залишитись яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. – звернулась до ветеранів Валентина Стилик, вручила їм нібулайзери, лампи для квартування, необхідні речі й солодощі до святкового столу та побажала здоров’я, добра,  активного довголіття, затишку та благополуччя.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації