В день Святого Миколая на центральній площі Чорнобаю засяяла Новорічна ялинка

Дата: 20.12.2018 09:17

Цим дійством розпочались  новорічно-різдвяні свята на Чорнобаївщині. Яскраво сяюча лісова красуня додала гарного новорічного  настрою не лише дітям, а й дорослим.

У святковій церемонії взяли участь представники виконавчої влади, місцевого самоврядування та жителі селища, звучали музичні вітання від вихованців дитячої школи мистецтв.

Запаленню ялинки передував благодійний ярмарок, виручені кошти від якого буде передано на лікування тяжкохворої Олександри Гуленко та травмованого внаслідок ДТП Віталія Тертишника.

Для найменших гостей свята були організовані святкові гуляння та цікаві розваги з Святим Миколаєм, від якого діти  отримали солодкі подарунки.

Всіх присутніх на святі об’єднало спільне бажання, щоб наступний  рік приніс в  душі кожного радість і благодать,  в оселі -  чарівну атмосферу добра, щоб всі негаразди  залишилися в минулому, а Новий рік  став роком добрих змін, нових досягнень, стабільності, миру і  злагоди  в Україні.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації