До уваги суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів

Дата: 23.08.2018 09:15

Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє про те, що 15.08.2018 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» від 10.07.2018 № 2497-VIII (далі – Закон).

Законом внесено зміни до Податкового кодексу України, Законів України «Про фермерські господарства», «Про державну підтримку сільського господарства України», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

У Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» тепер передбачено, що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань повинні міститися також відомості щодо створення фізичною особою – підприємцем сімейного фермерського господарства, внесено зміни до статей    9, 15, 18, 28.

Ознайомитись з текстом змін Ви можете за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2497-19/paran137#n137.