Реєстрація в службі зайнятості учасників АТО

Дата: 15.04.2019 09:13

Для реєстрації в службі зайнятості військовослужбовці, в тому числі учасники АТО, подають такі документи: паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, облікову картку платника податків, трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості), віи?ськовии? квиток із зазначенням дати взяття на облік у віи?ськкоматі відповідно до законодавства, а в разі потреби також, диплом або інший документ про освіту.

Учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, - посвідчення учасника бойових дій та копію довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

ВАЖЛИВО!

Реєстрація в службі заи?нятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування. Тобто можна реєструватись там, де зручно. У центрах заи?нятості єдина база вакансіи? по всіи? Украі?ні.

Усі вакансіі? – у вільному доступі та є можливість обрати підходящу роботу у будь-якому регіоні Украі?ни.