Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Підопічні Чорнобаївського та Богодухівського стаціонарних відділень територіального центру отримали на Великодні свята привітання та подарунки

Переглядів: 294

    13 квітня голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, представник народного депутата Верховної Ради України Володимира Зубика – Лариса Малкова, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району Світлана Гарната відвідали Чорнобаївське та Богодухівське стаціонарні відділення територіального центру,  привітали їх підопічних з Великодніми святами та вручити святкові гостинці.

    Гості висловили вдячність працівникам стаціонарного відділення за добре відношення до своїх обов’язків та побажали всім міцного здоров’я й хорошого настрою, а ті, в свою чергу, дякували благодійникам за щирі вітання, повагу та подарунки.

    Владці не оминули увагою і сім’ю учасника антитерористичної операції, Володимира Тарасенка з Богодухівки, який помер на Сході України під час виконання службових обов’язків. Завітавши до їх оселі гості поспілкувалися з ними, поцікавилися життям сім’ї та вручили подарунки та Великодні смаколики.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

райдержадміністрації

 « повернутися до списку новин