В Чорнобаї закрили футбольний сезон 2017 року

Дата: 07.11.2017 09:11

4 листопада на центральному стадіоні смт Чорнобай відбувся традиційний турнір з футболу на Кубок закриття сезону 2017 року, на початку якого було підбито підсумки футбольного сезону Чорнобаївського району.

Переможці та призери чемпіонату отримали заслужені кубки, дипломи та медалі згідно занятих місць. У вищій лізі чемпіонами стала команда Богодухівки, друге та третє місце у команд Вереміївки та Ірклієва. У першій лізі чемпіонство виборола команда Чорнобаю, срібними та бронзовими призерами стали команди Малої Бурімки та Вереміївка-2.

Також були відзначені кращі гравці по своїх номінаціях: кращий бомбардир в першій лізі: Сергій Золотаренко (Мала Бурімка); кращий воротар в першій лізі: Віталій Філоненко (Чорнобай); кращий гравець в першій лізі: Вадим Гуляш (Лукашівка); кращий бомбардир чемпіонату району в вищі лізі: Роман Кривенко (Вереміївка); кращий воротар чемпіонату району в вищій лізі: Віталій Згура (Богодухівка); кращий гравець чемпіонату району в вищій лізі: Андрій Калініч (Богодухівка).

Головний приз турніру з футболу виборювали 6 кращих команд, які були розділені на дві групи. Після запеклих групових поєдинків в матчі за третє місце Іркліїв переміг з рахунком 3-1 команду Новоукраїнки. У фінальному  поєдинку чемпіон району Богодухівка отримала перемогу над командою Вереміївки з рахунком 2-1. Переможцям турніру вручено кубок, диплом І ступеня та медалі, призерам – дипломи відповідних ступенів.

Цього сезону команда Богодухівки виграла всі змагання з футболу 2017 року: кубок, чемпіонат району та кубок закриття сезону.

Результати ігор Кубку закриття сезону 2017 року:

Група 1:
Чорнобай - Вереміївка 1-2

Вереміївка - Новоукраїнка 3-0
Новоукраїнка - Чорнобай 3-1

1. Вереміївка 6 очок 5-1
2. Новоукраїнка 3 очка 3-4
3. Чорнобай 0 очок 2-5

Група 2:

Богодухівка - М.Бурімка 2-0
М.Бурімка - Іркліїв 0-0
Іркліїв - Богодухівка 0-0