В Чорнобаївській райдержадміністрації відбулись збори уповноважених представників співзасновників комунального підприємства «Редакція районної газети «Світлий шлях»

Дата: 29.09.2017 09:10

28 вересня  в приміщенні Чорнобаївської райдержадміністрації відбулись збори уповноважених представників співзасновників комунального підприємства «Редакція районної газети «Світлий шлях», в яких взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, керівник секретаріату районної ради Лариса Дражнікова, голова асоціації сільськогосподарських товаровиробників Чорнобаївського району Сергій Лихошерст та уповноважений представник трудового колективу комунального підприємства «Редакція районної газети «Світлий шлях» Людмила Ляпкало.

На зборах обговорювалось питання  про реорганізацію комунального підприємства «Редакція районної газети «Світлий шлях» шляхом перетворення.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації