Зустріч виконавчої влади з членами ГО «Іркліївська спілка ветеранів АТО»

Дата: 02.02.2017 09:09

1 лютого голова районної державної адміністрації, сільський голова села Іркліїв, начальник управління з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Юрковський, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Авраменко та начальник відділу Держгеокадастру в Чорнобаївському районі Юрій Петренко провели зустріч з членами громадської організації «Іркліївська спілка ветеранів АТО» з метою вивчення потреб учасників АТО.

Одним з головних питань залишається питання виділення землі.

– Цей процес потребує часу, адже проблемою залишається недостатня кількістю вільних ділянок. Наразі відділом Держгеокадастру спільно з місцевими радами проводиться інвентаризація земельних ділянок державної власності, з метою виявлення фактів безпідставного використання земель. Ми будемо робити все, щоб всі заявники отримали землю, - зауважив Юрій Петренко.

Також учасники зустрічі порушували питання відшкодування вартості твердого палива, на що Олександр Юрковський зауважив, що учасники АТО мають право скористатися однією пільгою – на тверде паливо, або на природний газ.

Щодо питання оздоровлення дітей учасників АТО роз’яснення надав Володимир Авраменко. – Районна державна адміністрація не виплачує готівкові кошти, а пропонує путівки до оздоровчих закладів, в яких діти мають перебувати терміном не менше 21 дня та отримати комплекс фізкультурно-спортивних і оздоровчих послуг.

Також підіймалися питання забезпечення учасників АТО безкоштовними медичними препаратами.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації