Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Зустріч виконавчої влади з членами ГО «Іркліївська спілка ветеранів АТО»

Переглядів: 354

    1 лютого голова районної державної адміністрації, сільський голова села Іркліїв, начальник управління з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Юрковський, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Авраменко та начальник відділу Держгеокадастру в Чорнобаївському районі Юрій Петренко провели зустріч з членами громадської організації «Іркліївська спілка ветеранів АТО» з метою вивчення потреб учасників АТО.

    Одним з головних питань залишається питання виділення землі.

    – Цей процес потребує часу, адже проблемою залишається недостатня кількістю вільних ділянок. Наразі відділом Держгеокадастру спільно з місцевими радами проводиться інвентаризація земельних ділянок державної власності, з метою виявлення фактів безпідставного використання земель. Ми будемо робити все, щоб всі заявники отримали землю, - зауважив Юрій Петренко.

    Також учасники зустрічі порушували питання відшкодування вартості твердого палива, на що Олександр Юрковський зауважив, що учасники АТО мають право скористатися однією пільгою – на тверде паливо, або на природний газ.

    Щодо питання оздоровлення дітей учасників АТО роз’яснення надав Володимир Авраменко. – Районна державна адміністрація не виплачує готівкові кошти, а пропонує путівки до оздоровчих закладів, в яких діти мають перебувати терміном не менше 21 дня та отримати комплекс фізкультурно-спортивних і оздоровчих послуг.

    Також підіймалися питання забезпечення учасників АТО безкоштовними медичними препаратами.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин