В дитячій школі мистецтв відбувся концерт з нагоди 204 -ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Дата: 05.03.2018 16:08

У березневі дні в Україні проходять мистецькі заходи по вшануванню пам’яті видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка – геніального поета, художника, пророка, мислителя, полум’яного борця за свободу та щастя народу.

5 березня в Чорнобаївській дитячій школі мистецтв відбувся концерт з нагоди  204 -ї річниці  від дня народження великого Кобзаря.

На святковий концерт з вітаннями завітала перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик. – Сьогодні як ніколи актуальні слова Тараса Шевченка. І ваше, дорогі діти, ніжне і щире виконання його творів є свідченням його геніальності. Хоча цей захід не має великої масштабності, проте засвідчує шану до великого Кобзаря. Тож хай слово Шевченка єднає нас і допомагає розбудовувати наш край і Україну.

Протягом заходу учні та викладачі закладу демонстрували чудовий народний спів та інструментальні номери з виконанням творів українських композиторів на вірші геніального поета.

Щиро і неперевершено виконували музичні композиції солістки Анастасія Дробітько «Якби мені, мамо, намисто…», Дарина Яковенко «У перетику ходила», Руслана Личко «Не тополю високую» та Вікторія Піддубна «Не щебече соловейко».

Викликали захоплення виступи вокального ансамблю «Намистечко» «Вітер з гаєм розмовляє», тріо викладачів бандуристів «Жадана» та зведений ансамбль з піснею «Полюби свою країну».

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації