Шановні жителі Чорнобаївщини!

Дата: 21.11.2018 09:07

Щиро вітаю Вас із державним святом – Днем Гідності та Свободи.

Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який виховує у собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

У цей непростий для країни час, як ніколи,  важливими  стають питання про збереження честі і гідності кожного громадянина, про необхідність завжди залишатися Людиною, незважаючи на будь-які обставини.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Ми низько вклоняємось героям Небесної сотні, всім захисникам української державності, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, хто продовжує стояти на варті миру, адже від кожного із нас залежить, у якій країні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

Бажаю всім мирного неба, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Слава Україні!

Із повагою -