На позачерговій сесії районної ради депутати вирішували, як відшкодувати збитки та матеріально допомогти населенню у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Дата: 06.07.2017 09:05

За ініціативи голови Чорнобаївської райдержадміністрації Сергія Джоболди  на розгляд 18 позачергової  сесії районної ради в зв’язку з надзвичайною ситуацією в районі винесено проекти рішень: «Про внесення змін до рішення районної ради  від 31.03.2016 № 5-7/ VІІ «Про районну комплексну програму функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, надання шефської допомоги, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації  надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки»; «Про внесення змін до рішення районної ради  від 27.12.2016 № 14-11/ VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік».

За поданням районної державної адміністрації депутати Чорнобаївської районної ради спрямували перевиконання доходної частини бюджету в сумі 4 485 тис грн, субвенції сільських рад в сумі 1 065 тис грн на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації в районі, які постраждали від стихії.

Розпорядникам коштів проведено перерозподіл затверджених призначень в сумі 1 500 тис грн на капітальні та поточні ремонти закладів соціальної сфери району.

Також на сесії затверджено порядок використання територіального матеріального резерву (будівельні матеріали, пальне, техніка, технічні засоби), який призначений для проведення невідкладних відновних робіт і заходів, спрямованих на запобігання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків.

На поповнення матеріального резерву додатково виділено 50 000 грн.

Депутатським корпусом районної ради прийнято звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на відшкодування збитків населенню та сільськогосподарським товаровиробникам, надання податкових канікул та відшкодування збитків, а також прийнято звернення до обласної та районних рад Черкаської області про надання допомоги Чорнобаївському району по ліквідації наслідків надзвичайної.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації