ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НАРОДЖЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ!

Дата: 27.06.2017 09:04

Щоб зробити внесок для комфорту жінок, які народжують майбутнє поколінну, з метою реалізації сервісів Міністерства юстиції України, створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області здійснюється прийом документів для державної реєстрації народження та реєстр&ції місця проживання в закладах охорони здоров’я де приймаються пологи.

Для реєстрації новонародженої дитини по грібно:

• заява;
  • медичне свідоцтво про народження;
  • свідоцтво про шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі).

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подаються: — письмова заява встановленого зразка (додаток 7 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207):

• свідоцтво про народження дитини;
  • квитанція про сплату адміністративного збору у розмірі 13,60 грн.;
  • документ, що засвідчує особу законного представника (батьків, усиновлювачів).

У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з ;батькін у присутності працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків.