Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Готуємось до осінньо-польових робіт

Переглядів: 353

По закінченню збору ранніх зернових сільськогосподарські товариства почали активну підготовку до осінньо-польових робіт. Але на сьогоднішній день техніка безпеки є на першому місці. Тому керівництво ПСП «Нива» звернулось до центру зайнятості з потребою провести курси цільового призначення для водіїв, трактористів, обліковців та підсобних робітників.

З 31 серпня  проведено спеціальне навчання для 7  безробітних за навчальною програмою «Дотримання безпечного ведення робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі» на базі ДПТНЗ «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України».

Слухачі з числа безробітних під час навчання опановують теоретичні знання з безпечного ведення робіт, особливостей застосування механізмів в сільськогосподарському виробництві. Вони ознайомились  із особливостями вирощування сільськогосподарських культур; вивчали правила безпеки під час сівби,садіння та збирання. Необхідність запровадження даного курсу викликана потребою якісної підготовки працівників сільськогосподарського виробництва, які залучаються до різних робіт, в тому числі до робіт з підвищеною небезпекою  та використанням хімічних речовин.

По закінченню навчання безробітні будуть працевлаштовані та активно братимуть участь у осінньо-польових роботах.

За інформацією відділу  відділу надання соціальних послуг Чорнобаївського РЦЗ

 « повернутися до списку новин