20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 08:59

Шановні земляки!

20 лютого  - День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Цими днями минає п’ять років найдраматичнішої події сучасної історії України – масового розстрілу активістів Майдану в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ.

Тоді загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, цілеспрямованих, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов’ю до України.

Вони віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь.

Революція Гідності - навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни українськими військовими, в тому числі нашими земляками, це  волонтерський рух, дякуючи якому вдалось підняти армію з колін і зупинити наступ ворога, це самопожертва в ім’я незалежності.

Щира вдячність та пошана всім тим, хто без вагань став на захист України та поклав своє щире синівське серце до її ніг, чий героїчний подвиг став прикладом для майбутніх поколінь.

Схиляємо голови перед їх пам’яттю.

Слава Україні!

Слава Героям!