В Чорнобаївській райдержадміністрації відбулось засідання комісії по пільгових перевезеннях

Дата: 06.04.2017 16:59

6 квітня заступник голови райдержадміністрації  Валентина Стилик провела засідання робочої групи райдержадміністрації з питань приведення у відповідність до вимог чинного законодавства пасажирських перевезень за участі начальника відділу економіки райдержадміністрації Ірини Вовк, представників управління з питань праці і соціального захисту населення, фінансового управління райдержадміністрації.

Питання порядку денного стосувались відшкодування перевізникам компенсації за проїзд пільгових категорій населення Чорнобаївського району на маршрутах загального користування.

В ході засідання були розглянуті розрахунки на відшкодування подані шістьма перевізниками, які здійснюють пільгове перевезення. Враховуючи проведені обстеження кількості перевезень пільговиків рекомендовано перевізникам: ПП «Синьоок», ПП«Пащенко», ПП «Пандас», ПП «Сліпощон» та ПП «Медіт сервіс» провести перерахунки у відповідності до фактичної кількості перевезених осіб та середньої вартості квитків.

За інформацією відділу економіки райдержадміністрації