Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в релігійній громаді

Дата: 20.03.2018 15:56

Наближається величне свято Великодня. Аби воно пройшло без неприємних пригод та ситуацій, з метою недопущення на території культових закладів надзвичайних подій, пожеж, конфліктних ситуацій, тощо, 20 березня рятувальниками 6-ДПРП були проведені тактико-спеціальні навчання в релігійній громаді «Парвфія Святої Великомучениці Варвари Черкаської єпархії Української Православної Церкви»  в смт Чорнобай.

В ході навчань рятувальники перевірили протипожежний стан об’єкту, внутрішнє та зовнішнє водопостачання, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, а також відповідність шляхів евакуації правилам безпеки.

Значна кількість людей відвідуватиме храми. Саме ця обставина вимагає як від священослужителів так і від прихожан суворого дотримання вимог правил пожежної безпеки, адже під час масових заходів зростає загроза виникнення пожеж.

Сподіваємося, що і мешканці Чорнобївського району під час відвідування релігійних споруд проявлятимуть необхідну пильність та обережність у поводженні з вогнем і ніяке лихо не завадить святкуванню Великодня.