Державна підтримка фермерських господарств

Дата: 26.11.2018 08:54

Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 911 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених  державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» внесено зміни  до Постанови КМУ від 07.02.2018 № 106.
         В зв’язку з цими змінами:

• новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перш три роки після його створення, але не раніше 1 січня 2016р.) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство.

Дана програма діє та буде діяти в наступному році.

• фермерським господарствам (крім новостворених) у 2018 році виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018р. був та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 30000 грн.

Дана програма діє до кінця 2018 року.

Для отримання бюджетних субсидій фермерським господарствам необхідно подати до Черкаського відділення Укрдержфонду підтримки фермерів наступні документи:

1. Фінансовий звіт (баланс і звіт про фінансові результати ) за попередній рік, для новостворених фермерських господарств – за останній квартал;
  2. Копія статуту із зазначеними членами фермерського господарства на 01.01.2018 та на період отримання;
  3. Витяг з Єдиного Державного реєстру юридичних осіб (із зазначенням відсутності справ про банкрутство);
  4. Витяг із реєстру майнових прав (із зазначенням відомості про право власності чи користування земельними ділянками);
  5. Довідка ДФС про відсутність заборгованості із зборів та податків (довідка повинна датуватися 1 грудня для отримання державної допомоги в цьому році);
  6. Довідка з банківськими реквізитами;
  7. Заява на отримання допомоги (заповнюється при подачі документів).

Черкаське  відділення Укрдержфонду підтримки фермерів знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 131, тел. 63-15-36

Кінцевий термін подачі - 9 грудня 2018 року