Черкаська область, Чорнобаївський район

Шановні державні службовці, працівники органів виконавчої влади району, ветерани державної служби!

Дата: 21.06.2019 08:50
Кількість переглядів: 355

Функціонування  сучасної держави не можна уявити без високопрофесійної державної служби, яка повинна забезпечити організоване, демократичне, правове та результативне державне управління. Авторитет влади, функціонування державного механізму, забезпечення економічного і соціального розвитку та досягнення європейських стандартів життя  значною мірою залежить від усіх нас і від  кожного зокрема. Це щоденна праця яку непомітно, але яка так важлива.         Сьогодні ми, навіть, не можемо уявити, якби раптом  хоч на день  призупинила роботу хоч  одна ланка  в діяльності органів виконавчої влади району, перестав функціонувати  загальнорайонний організм: не призначались і не виплачувались допомоги, пенсії, не фінансувались заклади соціальної сфери, не виплачувалась заробітна плата і т.д.

Всі  ланки  в роботі державної служби  взаємозв’язані, тому механізм роботи кожної  з них повинен працювати  як годинник   – злагоджено і чітко.

Державні службовці    району  – професійні  виконавці та організатори, компетентні, віддані справі люди, готові діяти ініціативно і відповідально в інтересах громади  району.

Отож щиро вітаю всіх  з професійним святом. Нехай  ваша праця буде сповнена творчим натхненням, життєвою енергією, добром та злагодою .

Щастя Вам, благополуччя, миру та  впевненості в завтрашньому дні нашої держави!

Із повагою голова районної державної адміністрації С.М.Джоболда