15 червня перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик провела засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 18.06.2018 18:49

В ході засідання  розглянуто та обговорено  6 питань з них: про надання дозволу органу опіки та піклування на влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування до комунального закладу «Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Черкаської обласної ради;  про надання дозволів органу опіки і піклування РДА на вчинення правочинів; про невиконання батьківських обов’язків щодо малолітньої дитини та доцільності надання висновку органу опіки та піклування щодо позбавлення батька батьківських прав; про стан виконання обов’язків опікуна щодо дитини, позбавленої батьківського піклування про затвердження індивідуальних планів соціального захисту, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей Юрій Волох доповів про затвердження індивідуальних планів соціального захисту, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та  роботу, яка проведена службою у справах дітей  з подолання дитячої бездоглядності та з метою посилення уваги громадськості до потреб дітей.

По розглянутих питаннях були прийняті  відповідні рішення та надані доручення, які захищають законні права та інтереси дітей.

За інформацією відділу організаційної роботи,                                                                                                                                         інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації