Чужих дітей не буває: у Жашкові недобросовісний батько заплатив своєму синові понад 130 тис грн

Дата: 06.05.2019 08:47

Проблема несплати аліментів в Україні є досить гострою. На жаль, ніхто не може бути застрахованим від розлучення та в результаті від несплати аліментів на утримання дитини.

Недoбрoсoвісний батько із Жашкова сплатив своєму синові понад 88 тис грн бoргу з аліментів та майже 45 тис грн штрафу.

Жашківським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області при виконанні виконавчого провадження стягнуто заборгованість по аліментах в сумі 88 789, 88 грн та штраф у сумі 44 394,94 грн.

Олександр Свіренюк – начальник Черкаської юстиції розповідає, що 2 пакета законів #ЧужихДітейНеБуває –не просто ініціативи, які посилюють відповідальність неплатників аліментів, а це комплексні закони, які створюють економічні передумови для подальшого вдосконалення механізму забезпечення конституційного права дітей на достатній рівень життя та покращення їх матеріального стану.

«Зокрема, впровадження додаткових штрафних санкцій за заборгованість по аліментах стало однією з новацій другого пакету законів "Чужих дітей не буває", спрямованих на посилення захисту прав дітей та запровадження інституту відповідального батьківства. Підкреслюю, що ці штрафи будуть спрямовані безпосередньо дітям і є своєрідною компенсацією за несвоєчасне отримання ними коштів» – наголосив Олександр Свіренюк.