Жителя села Степове привітали зі сторіччям

Дата: 17.02.2017 08:46

16 лютого з нагоди славного 100-річного ювілею житель села Степове Сидір Михайлович Завалко в теплому сімейному оточенні зустрічав гостей та приймав найщиріші вітання.

В оселю до ювіляра завітали заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик, Почесний голова Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко, сільський голова Анатолій Писаренко, друзі, односельці та знайомі.

Присутні гості висловили вдячність ювілярові за його невтомну працю, порядність, високу професійність і компетентність.

– Ви ніколи не чекали від долі милостині, а самі рішуче, впевнено, самозречено торували свій шлях, вірно визначивши свій життєвий орієнтир, своє призначення на цій землі, – звернулася до Сидора Михайловича Валентина Стилик, побажала всіх життєвих щедрот, здоров’я, життєвої снаги і сили та вручила подарунки.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації