Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

ЕЛЕКТРОННИЙ АПОСТИЛЬ - ШВИДКО ТА ЗРУЧНО

Переглядів: 293

    В Україні запроваджено прогресивний сервіс - електронний апостиль, який діє з 20.11.2015 року. Основною зміною є те, що громадяни, яким необхідно проставити апостиль на документах, які видані органами державної реєстрації актів цивільного стану, судами та нотаріусами, з метою їх подальшого використання за кордоном, не потребують поїздки до м. Києва.

    Встановлений Міністерством юстиції України порядок дозволяє робити це через відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головних територіальних управлінь юстиції по всій Україні. Відтепер, громадянин повинен пред’явити відділу державної реєстрації документ, що посвідчує його особу, відповідні документи для проставлення апостиля та документ про оплату за проставлення апостиля.

    Протягом 3 місяців 2017 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації та відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області проставлено апостилі на 723 документах.« повернутися до списку новин