Відбувся обласний семінар з питань вокально-хорового мистецтва

Днями в Чорнобаївському районному будинку культури відбувся обласний семінар з питань вокально-хорового мистецтва за участю представників Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, методистів по вокально-хоровому мистецтву та керівників вокально-хорових колективів області.

На семінарі було проведене практичне заняття на тему: «Робота над елементами хорового звучання. Розкриття художнього образу хорового твору», яке провів  Володимир  Байкін, викладач-методист циклової комісії народної пісенної творчості та баяну Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини.

Борис  Камінський, художній керівник Чорнобаївського РБК, заслужений працівник культури України, провів зустріч та практичне заняття з народним аматорським хором Чорнобаївського РБК.

Василь  Нестеренко,  керівник хорового колективу Чорнобаївського СБК, заслужений працівник культури України, провів зустріч та практичне заняття з народним аматорським хором «Житограй» Чорнобаївського СБК.

По завершенні відбувся показовий захід-концерт кращих вокально-хорових колективів Чорнобаївського району та презентація нових хорових творів композиторів-аматорів Володимира  Байкіна та Бориса Камінського.

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації