Голова райдержадміністрації Сергій Джоболда привітав найактивніших жителів Чорнобаю з Міжнародним днем волонтера

Дата: 04.12.2017 17:40

Волонтерський рух в Чорнобаївському районі представляють громадські активісти, жителі, від юного до пенсійного віку, учні та працівники навчальних закладів району, представники сільськогосподарських підприємств, підприємці та інші патріотично небайдужі громадяни.

Сьогодні очільник району спільно активістами волонтерського руху Анатолієм Гичкою та Олександром Лисенком здійснив поїздку до найактивніших жителів Чорнобаю, які постійно допомагають українським військовим, як кажуть, "підтримують бійців чим можуть». - Ми гордимося такими людьми, Вам не байдуже чуже лихо, чужа біль і чужа доля, ви робите все можливе  допомагаючи нашим захисникам.

Подяки райдержадміністрації, квіти та солодощі було вручено Войцях Євдокії Андріянівні,  родині Шмигів: Олексію Дмитровичу та Ганні Михайлівні та підприємцю Євсевському Миколі Кириловичу.

Завдяки людським якостям волонтерів - безкорисливо приходити на допомогу іншим, у цьому світі не зникає добро. В усі часи благодійність була, є і буде  найбільшим виявом гуманності,  найвищою людською чеснотою.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації