Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Реєстрація шлюбу за 1 добу

Переглядів: 685

    З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану 13 липня 2016 року розпорядженням Кабінету Міністрів № 502 був запроваджений пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки обраному заявниками місцем.

    Уряд розширив пілотний проект щодо запровадження спрощеної процедури реєстрації шлюбу на нові міста: Вінницю, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Кам'янець-Подільський, Рівне, Житомир та Харків.

    Зараз проект реалізується в найбільш популярних туристичних містах Києві, Львові, Одесі, Херсоні та на територіях, наближених до зони проведення антитерористичної операції, - в містах Маріуполі та Сєвєродонецьку. Послугою щодо спрощення реєстрації шлюбу в цих регіонах вже скористалося понад трьох тисяч пар, що свідчить про велику популярність її серед споживачів. Поширення пілотного проекту на територію інших регіонів України надасть можливість максимально наблизити цю адмінпослугу до населення, створивши при цьому максимально зручні умови для реалізації громадянами права на шлюб.

    Спрощена процедура державної реєстрації шлюбу дозволить оцінити доцільність внесення відповідних змін у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.« повернутися до списку новин