За чисте довкілля

Дата: 04.04.2019 08:36

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, запроваджено, починаючи  з 2010  року,  проведення у квітні - травні щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та у її рамках дня благоустрою територій населених
пунктів (день благоустрою) у третю суботу квітня.
     У цей період необхідно провести заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків,   кладовищ, вулиць,  доріг,   забезпечити   очищення  від  сміття  берегів  водойм  у  населених пунктах.

До участі у здійсненні зазначених заходів запрошуюємо працівників  підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, а також громадян, учнівську  молодь.