A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чорнобаївська районна державна адміністрація
Черкаська область, Чорнобаївський район

В Чорнобаї відбулися фінальні змагання "Найспортивніше село 2017"

Дата: 14.08.2017 16:26
Кількість переглядів: 646

 

    12 серпня на центральному стадіоні селища Чорнобай відбулися фінальні змагання «Найспортивніше село 2017», в якому брали участь переможці зональних змагань з територіальних громад: Великі Канівці (капітан команди – Юрій Сизін), Крутьки (В’ячеслав Попко), Мельники (Владислав Іващенко), Москаленки (Ігор Шульга), Старий Коврай (Ігор Савченко), та  Хрестителево (Михайло Бурган).

    Розпочалися змагання урочистим відкриттям, на якому до спортсменів і всіх присутніх вболівальників з вітальним словом звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Джоболда та побажав спортивних звершень командам і безкомпромісної боротьби за перемогу.

    Учасники змагалися та показували свою спортивну майстерність з міні-футболу, перетягування канату, армрестлінгу, гирьового спорту, настільного тенісу та шахів, а переможцями та призерами стали:

Гирьовий спорт (вагова категорій до 65 кг.)

І місце – Сергій Герасименко –  с. Хрестителево

ІІ місце – Сергій Кривошея – с. Крутьки

ІІІ місце – Сергій Калашник – с. Старий Коврай

Вагова категорій до 75 кг.

І місце – Олег Шепель –  с. Хрестителево

ІІ місце – Ігор Тарандушка – с. Крутьки

ІІІ місце – Олександр Паталашко – с. Старий Коврай     

Вагова категорій до 90 кг.

І місце – Ян Бурган –  с. Хрестителево

ІІ місце – Валентин Буза – с. Великі Канівці

ІІІ місце – Максим Кріт – с. Мельники

Вагова категорій  90 + кг.

І місце – Олександр Сударик –  с. Хрестителево

ІІ місце – Роман Кириленко – с. Великі Канівці

ІІІ місце – Сергій Кондратенко – с. Крутьки

Армрестлінг (вагова категорій до 70 кг.)

І місце – Олександр Паталашко –  с. Старий Коврай 

ІІ місце –Олександр Душка – с. Крутьки

ІІІ місце – Ярослав Моляка – с. Москаленки

Вагова категорій  до 90 кг.

І місце – Андрій Данник –  с. Хрестителево

ІІ місце – Максим Кріт – с. Мельники

ІІІ місце – Сергій Бреус – с. Великі Канівці

Вагова категорій 90 + кг.

І місце – Сергій Кондратенко –  с. Крутьки

ІІ місце – Валентин Качур – с. Хрестителево

ІІІ місце – Ігор Дрига – с. Старий Коврай

 

Настільний теніс (чоловіки) 

І місце – Валентин Собко –  с. Великі Канівці

ІІ місце – Сергій Калашник – с. Старий Коврай 

ІІІ місце – Владислав Іващенко – с. Мельники

Настільний теніс  (жінки)

І місце – Дарина Заруба –  с. Москаленки

ІІ місце – Олександра Роман – с. Старий Коврай 

ІІІ місце – Анастасія Зубко – с. Хрестителево

Шахи

І місце – Колісник Володимир –  с. Крутьки

ІІ місце – Палаш Григорій – с. Мельники

ІІІ місце – Чумак Олексій – с. Старий Коврай

Перетягування канату

І місце – команда с. Хрестителево

ІІ місце – команда с. Старий Коврай

ІІІ місце – команда с. Крутьки

Міні-футбол

І місце – команда с. Крутьки

ІІ місце – команда с. Старий Коврай

ІІІ місце – команда с. Хрестителево

 

Загальнокомандні місця:

І місце –  команда с. Хрестителево – 194 очка.

ІІ місце – команда  с. Крутьки – 188 оч.

ІІІ місце – команда с. Старий Коврай – 185 оч.

IV місце – команда с. Великі Канівці – 143 оч.

V місце –  команда с. Мельники – 142 оч.

VI місце – команда с. Москаленки – 138 оч.

 

    Призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів, всі призери в індивідуальних видах змагань  грамотами та дипломами, а команда-переможець вкотре нагороджена перехідним кубком та дипломом. Всі команди отримали грошову винагороду згідно зайнятих місць від Асоціації сільськогосподарських товаровиробників Чорнобаївського району. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь