Порядок роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Дата: 26.04.2019 07:25

З метою створення належних та зручних умов для подання документів для державної реєстрації громадських формувань на сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області у розділі Управління державної реєстрації можна ознайомитися з Методичними рекомендаціями щодо взаємодії територіальних органів Міністерства юстиції України з центрами надання адміністративних послуг, центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги при проведенні державної реєстрації громадських об’єднань (зі змінами), в яких містяться зразки заповнених форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затверджених наказом Міністерства юстиції України Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 18.11.2016 №3268/5.

Крім того, на сайті розміщено типові зразки статуту громадської організації, протоколу установчих зборів засновників громадської організації та відомостей про керівні органи громадської організації, що знаходяться за посиланням http://uprav.ck.minjust.gov.ua/zrazky-dokumentiv-u-sferi-derzhavnoi-reiestratsii-hromadskykh-formuvan-ta-zmi-2/.

Якщо у Вас обмаль часу, то можна скористатися сервісом «Он-лайн будинок юстиції» та подати документи на реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи для проведення попереднього правового аналізу. Документи подаються у режимі он-лайн, для цього достатньо зайти на сайт сервісу - http://online/minjust.gov.ua. За результатом розгляду поданих документів проводиться попередня правова експертиза спеціалістами реєструючого органу і на електронну пошту заявника направляється повідомлення щодо відповідності поданих документів вимогам Закону.