Відбувся тендер на поточний дрібний ремонт доріг загального користування місцевого значення

Дата: 26.06.2018 08:23

Одне з питань, яке чи не найбільше хвилює жителів району, це ремонт доріг. Коли він розпочнеться та які дороги цього року відремонтують, роз’яснила начальник відділу економіки райдержадміністрації Ірина Вовк:

• Із 1 січня 2018 року дороги загального користування місцевого значення області перейшли у підпорядкування Черкаської облдержадміністрації, яка стала головним розпорядником коштів Державного дорожнього фонду в області. При розподілі коштів дорожнього фонду для ремонту та утримання доріг місцевого значення Черкаська область отримала 391 млн 451,3 тис. грн, Чорнобаївський район – 30 млн 650 тис. грн, з яких 27 млн 650 тис. грн безпосередньо на ремонт доріг та 3 млн грн на експлуатаційне утримання, в т.ч. і на дрібний поточний ремонт. Відповідними розпорядженнями Черкаської ОДА було визначено перелік доріг, які будуть ремонтуватися. А районним державним адміністраціям доручено виготовити кошторисну документацію. Чорнобаївською РДА було заключено договір з Черкаським відділом комплексного проектування ДП «Укрдіпродор», проведено обстеження стану автомобільних доріг місцевого значення та виготовлено проектно-кошторисну документацію на поточний середній ремонт 8 доріг загального користування місцевого значення. Для подальшої організації ремонтів проектно-кошторисна документація передана державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області», яке безпосередньо займається здійсненням закупівель робіт і послуг із ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах області. Враховуючи те, що закупівлі товарів, робіт і послуг за  державні кошти повинні здійснюватися відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», по всіх об’єктах було оголошено відкриті торги. Аукціони пройдуть 5 та 9 липня. Після визначення переможців з ними буде підписано договори на поточний середній ремонт. А от тендер на поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення по Чорнобаївському району загальною вартістю 2 млн 43 тис. 234 грн відбувся 23 червня. До переліку доріг, які ремонтуватимуться, увійшли 4 напрямки: Чорнобай-Мохнач, Чорнобай-Іркліїв, /Н-08/-Мельники-Чехівка та /Н-08/-Чорнобай. Переможцем визначено ТОВ «ЄВРОБУД-ІНДУСТРІЯ». Тож підписання договорів та початку робіт чекаємо вже найближчим часом.