15 липня в закладах соціальної сфери та будинках житлового фонду смт Чорнобай продовжуються роботи по ліквідації наслідків стихії, яка сталася в Чорнобаївському районі 1 липня

Дата: 15.07.2017 23:56

Проведено  підготовчі роботи  для вкриття шифером пошкодженого буревієм даху поліклініки, а саме: знято побитий шифер; автокраном ПАТ «Черкасиобленерго»  подано закуплений шифер на дах; розпочато вкриття даху гідро бар’єром.

Бригадами будівельників Чигиринської РДА та СТОВ «Агроко» проведено  перекриття шифером пошкодженого  даху адмінкорпусу центральної районної лікарні.

Бригада будівельників Монастирищенської РДА та ТОВ «Кищенці» (Монастирищенського району) працювала на відновленні пошкоджених дахів будинків  жителів селища Чуби А.А. та Войцях С.А. по вул.Толстого будинки  № 113 та № 115.

Завершено ремонт пошкоджених дахів багатоквартирних будинків № 220  та № 222 по вул. Центральній.

Проводився  ремонт даху адмінприміщення ПП «Імперіал плюс».

По селищу продовжувалися роботи по прибиранню вулиць від битого шиферу, поламаного буревієм гілля та сміття.

Проведено ремонт покрівлі підсобних приміщень Чорнобаївської ЗОШ № 1. Розпочато  підготовчі роботи ремонту  даху навчального корпусу школи. Автокраном ПАТ «Черкасиобленерго» подано шифер на дах. Розпочато вкриття даху гідро бар’єром. Допомогу в ремонті даху ЗОШ № 1 надавала бригада будівельників Монастирищенського району.

Завершено перекриття пошкодженого даху приміщення Ощадбанку та Чорнобаївського відділення обслуговування  громадян Золотоніського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Проведено заміну частини пошкодженого шиферу даху навчального корпусу  Бакаївського НВК І ступеня. Бригада Драбівської РДА надавала допомогу в перекритті  шифером пошкодженого даху приміщення газової топочної  та харчоблоку НВК.

Роботи по  ліквідації наслідків стихії закладах соціальної сфери та  будинках житлового фонду  продовжуються.

За інформацією відділу організаційної роботи,                                                                                                інформаційної діяльності та звернень громадян  апарату райдержадміністрації

.