І знову перемога юних бандуристів Чорнобаївщини

4 березня   юні чорнобаївці  взяли участь в обласному  конкурсі виконавської майстерності обдарованих учнів  початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, який відбувся в місті Черкаси.

Чорнобаївську районну дитячу школу мистецтв   гідно представили бандуристи. Приємно, що вже котрий рік поспіль наші бандуристи показали найсильнішу школу гри і в  результаті отримали високі  нагороди.

Найвищу нагороду гран-прі виграла Вікторія Яременко учениця 4-го класу  ( викладач Лариса  Райман, концертмейстер Людмила Лисенко ).

Лауреатами першої премії стали  учениця 3 класу - Аліна Мурав"я  та учениця 7-го  класу Елла Плахотна ( викладач Тетяна Танцюра концертмейстер  Олена Лобода).

Вітаємо з перемогою!

За інформацією відділу культури райдержадміністрації