Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

У Чорнобаї відбулася відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України

Переглядів: 99

    11 квітня на території Чорнобаївського районного військового комісаріату відбулася відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України. Це вже друга відправка цього тижня. Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі.

    Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть жителі сіл  Васютинці та Степове.

    До майбутніх захисників звернулася перший заступник голови райдержадміністрації, голова призовної комісії Валентина Стилик. Вона подякувала хлопцям за їхній вибір та зазначила, що в майбутньому вони та їхні діти будуть ним пишатися.

    Також Валентина Борисівна зазначила, що усім призовникам після надання документів про проходження служби буде виплачено матеріальну допомогу з районного бюджету у розмірі 5 тис. грн. Хто ж захоче продовжити службу і підпише контракт, отримає додатковий матеріальний стимул.

    Насамкінець Валентина Стилик побажала призовникам міцного здоров’я, успіхів у службі та добросовісного виконання свого обов’язку. 

    Військовий комісар Чорнобаївського району Василь Ткаченко зазначив, що сьогодні служити в українській армії стало більш почесно, адже спільними зусиллями вдалося відродити наше військо. Та розповів, що останніми роками забезпечення ЗСУ суттєво поліпшилося, тож призовники будуть забезпечені всім необхідним.

    Після урочистостей хлопці відбули на обласний збірний пункт у м. Черкаси.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації

« повернутися до списку новин