За інформацією відділу надання соціальних послуг Чорнобаївського районного центру зайнятості

28 березня Чорнобаївський районний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця фермерського господарства «Веселохутірське», з  метою пошуку трактористів-машиністів та підсобних робітників.

У заході взяли участь 8 зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Під час заходу присутні ознайомились з графіком роботи, умовами оплати праці, основними обов’язками, особливостями роботи, мали змогу задати питання, на які отримали вичерпні відповіді.

По закінченню заходу  безробітні  виявили бажання ознайомитись з умовами праці безпосередньо на виробництві та взяли корінці направлення на працевлаштування. На сьогодні 8 осіб працевлаштовані.