Вихованці Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв зайняли призові місця на ХVI Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія»

9 лютого вихованці Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв взяли участь у ХVI Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія», що проходив в рамках проекту «Квітуча Україна».

У фестивалі взяли участь колективи з різних міст України: Миколаєва, Одеси, Миргорода, Полтави, Дніпропетровської, Тернопільської, Львівської та Київської областей.

Обдарована молодь Чорнобаївщини позмагалися за перемогу в конкурсі та отримали такі нагороди:

1 вікова категорія

2 місце – Каріна Якубовська (естрадний вокал) – викладач  Валентина П’ятікова.

2 вікова категорія

1 місце – вокальний  ансамбль «Країна мрій»,  Олександр Ковба,  Анастасія Дробітько (естрадний вокал),  Даша Яковенко (народний вокал) – викладач Тетяна Жовтова;

2  місце – Саміра Рябуха (естрадний вокал) - викладач Валентина П’ятікова.

3 вікова категорія

1 місце – Алла Науменко (естрадний вокал) - викладач Тетяна Жовтова.

Журі високо оцінили  підготовку  учнів, подякували  викладачам, а учням побажали   не зупинятися на  досягнутому  і надалі  отримувати високі результати та займати переможні місця.

За інформацією відділу культури

і туризму райдержадміністрації