Очільник області подякував черкащанам за допомогу Авдіївці

Черкащина серед перших областей відправила гуманітарну допомогу постраждалій Авдіївці. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

Область уже відправила туди два вантажі. У них – потрібні речі, провіант, обладнання та будівельні матеріали.

– Я дякую керівникам районів і міст, які долучилися до збору гуманітарної допомоги постраждалим жителям Авдіївки, – сказав очільник області. – Нашу область відзначив і Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. Ми вкотре показуємо всій Україні, що єдині, зокрема й у тяжкі хвилини.

За словами Юрія Ткаченка, збір гуманітарної допомоги триває й далі. Курує це питання його перший заступник Віталій Коваль. Нагадаємо, координаторами зі збирання гуманітарної допомоги є місцеві адміністрації та районні відділення Товариства Червоного Хреста України.