Футбольні новини

Дата: 15.05.2017 14:11

9 травня на центральному стадіоні смт Чорнобай відбулася фінальна гра за кубок Чорнобаївського району з футболу, між командами сіл Богодухівки (капітан Лахтіонов Микола) та Вереміївки (Ропай Сергій).

Фінальна зустріч проходила за рівної боротьби, основний час закінчився з рахунком 1-1, а в додатковий час команда Богодухівка реалізувала свою нагоду та перемогла з загальним рахунком 2:1 і стала володарем Кубку.

Переможець нагороджений кубком, медалями та дипломом, фіналіст – медалями та дипломом.

14 травня розпочався чемпіонат району з футболу, в якому беруть участь 16 футбольних команд, які розділені на дві ліги.

В вищій лізі в першому турі  були зафіксовані такі результати: Хрестителеве - Новоукраїнка 1:2, Вереміївка - Веселий Хутір 4:4, Великі Канівці - Іркліїв 2:2, Богодухівка - Васютинці 5:0. В першій лізі маємо такі результати: Лукашівка – Велика Бурімка 6:0, Жовнине – Москаленки 5:1, Мала Бурімка - смт Чорнобай 2:2.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації