Рятувальники та волонтери зібрали гуманітарну допомогу для постраждалого населення Авдіївки

За ініціативи рятувальників Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області організовано збір гуманітарної допомоги для жителів міста Авдіївка, Донецької області, які постраждалих внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку проросійських бойовиків.

Підтримали ініціативу співробітників ДСНС жителі села Савківка, Чорнобаївського району та місцеві волонтерські організації.

Продукти харчування, теплі речі, засоби гігієни - ці, та інші вкрай необхідні речі небайдужі до чужої біди люди впродовж декількох днів зносили до сільської бібліотеки.

6 лютого зібраний гуманітарний вантаж було доставлено до пожежно-рятувального підрозділу звідки найближчім часом відправиться до Авдіївки. Збір допомоги триває в районі й надалі.

За інформацією Чорнобаївського районного сектору

Управління ДСНС у Черкаській області