Відбувся І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Дата: 13.04.2018 11:43

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться відповідно до Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152.

В березні 2018 року було  прийнято розпорядження про проведення І етапу конкурсу серед державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації та затверджено склад організаційного комітету.

До участі у конкурсі було допущено 18 державних службовців, в тому числі 6 – у номінації «Кращий керівник» та 12- у номінації «Кращий спеціаліст».

Учасники конкурсу на базі Чорнобаївської гімназії за допомогою комп’ютерної техніки пройшли онлайн-тестування на знання законодавства та функціональних повноважень і посадових інструкцій державного службовця.

На слідуючому етапі конкурсу учасники показували своє уміння користуватися комп’ютерною технікою. Було дане завдання, за допомогою програми створити презентацію з не менш як 5 слайдів за темою «Що означає бути успішним на державній службі»

Заключний етап конкурсу передбачав складання ділового документа. Учасникам були дані ситуаційні завдання. Зокрема, у номінації «Кращий керівник» потрібно було підготувати план роботи структурного підрозділу за заданою структурою. При визначенні завдань враховувались SMART-критерії – конкретність, вимірюваність, досяжність, доцільність та обмежованість  у часі.

Спеціалісти готували інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проекту правового акта.

На даний час проводиться оцінювання результатів робіт учасників конкурсу.

За результатами І туру конкурсу двоє кращих державних службовців візьмуть участь у ІІ обласному турі конкурсу.

За інформацією відділу з питань управління персоналом

апарату райдержадміністрації