Жительці села Придніпровське вручили нагрудний знак «Мати-героїня»

Дата: 21.06.2018 11:31

20 червня перший заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентина Стилик вручила нагрудний знак та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» Наталії Володимирівні Гладун.

- За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України Петра Порошенка Вам присвоєно почесне звання “Мати-героїня”, – привітала жінку Валентина Борисівна та вручила їй квіти і цінний подарунок.

Наталія Володимирівна народила та виховала шістьох дітей – п’ятьох синів і одну доньку. Мати приділяє увагу навчанню та вихованню дітей. Діти були та є активними учасниками гуртків, спортивних та інших заходів у школі.

Родина працелюбна, займається веденням домашнього господарства. Наталія Володимирівна турботлива, хороша мати, дбайлива господиня. Своїм ставленням до дітей, їх вихованням, чесністю та працелюбністю здобула авторитет і користується повагою серед жителів громади.

За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності                                                                                                    та звернень громадян апарату райдержадміністрації