Реформи міністерства юстиції України направлені на захист права власності

Дата: 17.04.2017 11:25

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (так званий «антирейдерський закон») містить 30 новел, які на законодавчому рівні закріплюють європейські стандарти захисту прав власності та економічні інтереси інвесторів.
    Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  правомочна в 30-ти денний термін розглядати скарги на рішення, дії, бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації.
    Міністерством юстиції України запроваджено контроль за діяльністю у сфері державної реєстраціїшляхом розгляду скарг, поданих відповідно до Закону України "Про звернення громадян", і обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту, а також моніторингу реєстраційних дій в реєстрах.