Міні-ярмарок - шлях до працевлаштування

22 червня Чорнобаївський районний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця ТОВ «Пономар» Черкаського виробничого підрозділу з метою пошуку операторів лінії у виробництві харчової продукції.

У заході взяли участь 19 зареєстрованих безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

З претендентами на працевлаштування зустрілась представник роботодавця начальник відділу кадрів Валентина Поплінська, яка ознайомила присутніх з графіком роботи, умовами оплати праці, основними обов’язками, розповіла про особливості роботи, а також дала відповіді на запитання учасників заходу щодо умов праці на даному підприємстві.

По закінченню заходу 8 безробітних виявили бажання ознайомитись з умовами праці безпосередньо на виробництві.

За інформацією відділу надання

соціальних послуг