На Водохреща вікрито торгівельну точку на території Іркліївського розплідника

Дата: 24.01.2018 11:13

Нещодавно голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда відвідав ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб», де відбулось відкриття торгівельної точки по збуту риби.

Очільник району впевнений, що справа перспективна, адже кожна людина захоче придбати свіжу продукцію за ціною виробника.

– Необхідно розширювати мережу реалізації риби на території Чорнобаївського району, що дасть змогу поліпшити ситуацію на споживчому ринку та повніше забезпечити населення якісними продуктами, – зауважує Сергій Джоболда.

За словами директора підприємства Сергія Піддубного, для успішного функціонування державного підприємства необхідна ще й підтримка владних структур.

– Восени минулого року, в рамках виконання обласної програми розвитку рибного господарства водойм Черкаської області ми, як переможці тендеру, отримали 2 мільйони гривень з обласного бюджету на зариблення Кременчуцького водосховища.  Тож вирощені нами маленькі товстолобики вагою по 150-­200 грам через 3­-4 роки істотно покращать рибопродуктивність водойми, поліпшать її екологічний стан, – зазначає Сергій Піддубний.

Сьогодні підприємство успішно працює, адже лише за  2017 рік у риборозпліднику вирощено й реалізовано 1 тисячу тонн товарної риби, 400 тонн рибопосадкового матеріалу. Підприємство забезпечує робочими місцями 77 осіб, їх середня заробітна плата в минулому році становила 9400 грн. До бюджетів усіх рівнів підприємство сплатило близько 10 мільйонів гривень податків.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян