Командна першість з настільного тенісу

5 лютого у Чорнобаївському спорткомплексі було проведено командну першість району з настільного тенісу. На змагання прибули 9 збірних команд.

Переможцем першості з настільного тенісу, як і минулого сезону, стала команда Чорнобаївської центральної районної лікарні, у складі Валентина Собка, Івана Ведмедя та Анастасії Зубко. Друге місце у команди ДЮСШ-Жовнине – у складі Руслана Маслова, Руслана Старика, Антоніни Василенко, третє у команди  СТОВ ім. Чкалова (Жовнино) у складі Ігоря Біленка, Максима Озівського та Діани Корнієнко.

Команда-переможець нагороджена кубком, диплом І ступеня та медалями, призери отримали дипломи і медалі відповідних ступенів. Всі призери змагань отримали солодощі та грошові винагороди від депутатів районної ради.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації