Кошти витрачені на ремонт закладів соціально-економічної сфери з державного бюджету

Дата: 10.02.2017 10:23

За сприяння народного депутата Володимира Зубика для соціально-економічного  розвитку Чорнобаївського району в 2016 році  з державного бюджету виділено субвенції в сумі 2 950000 тис. грн..

Згідно Постанови КМУ від 26.10.2016 року № 755 «Про внесення змін у додаток 1-3 до Постанови КМУ від 24.06.2016 року № 395» - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, Постанови від 14.12.2016 року № 935 «Про внесення додатки 1-3 до постанови КМУ від 24.06.2016 року № 395»  щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та Розпорядження КМУ від 21.12.2016 року № 980 «Деякі питання розподілу у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» в Чорнобаївському районі проведено ремонти закладів соціально-економічної сфери, а саме:

• капітальний ремонт частини приміщення Вереміївської лікарської амбулаторії  по  вулиці Анатолія Фесуна, 57 в селі  Вереміївка на суму 160 тис.грн.;
  • капітальний ремонт котельні з установленням твердопаливних котлів потужністю по 350 кВт в ОВТП по вулиці Соборності, 2 в  селі Іркліїв на суму 150 тисяч грн..;
  • капітальний ремонт приміщень ( заміна вікон) в Чорнобаївському районному будинку культури, смт Чорнобай, вул. Центральна,158  на суму 199тис. 233 грн.;
  • для реалізації програми енергозбереження в закладах освіти витрачено  400 тисяч грн.;
  • капітальний ремонт приміщення Чорнобаївського районного спортивного комплексу  в  смт  Чорнобай  по  вул. Спортивній, 5 на суму 582 тисяч 645 грн.;
  • капітальний ремонт ФАПу селі Красенівка на суму 294 тисячі 535 грн.;
  • капітальний ремонт приміщення Будинку культури в селі Франківка  на суму 294 тисячі 148 грн.

Нажаль, у  зв’язку  з тим,  що субвенційні кошти надійшли в останні дні грудня не всім установам вдалось їх використати в повному обсязі, тому  719 тисяч 469 грн. повернуто до державного бюджету.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації