Проведено колегію відділу культури і туризму Чорнобаївської райдержадміністрації

Дата: 14.06.2018 10:10

12 червня в приміщенні районного будинку культури відбулось засідання колегії відділу культури і туризму, на яке були запрошені клубні та бібліотечні працівники району.

На розгляд колегії було винесено наступні питання:

1. Про підсумки роботи за І півріччя 2018 року. Використання субвенцій сільськими закладами культури.
  2. Про підготовку до Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І.М. Піддубного.
  3. Про підготовку закладів культури до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр.
  4. Про здачу звітності клубними закладами та презентація роботи Красенівського сільського будинку культури.

5.  Інші питання.

В ході роботи було обговорено багато нагальних питань. Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Шаповал детально поінформувала про використання субвенцій сільських рад (придбання матеріально-технічного обладнання та виконання ремонтних робіт), проведення благоустрою територій біля закладів культури.

Керівникам закладів наголошено на необхідності забезпечення виконання комплексних заходів по підготовці закладів до опалювального  періоду 2018-2019 роки.

Працівникам закладів культури роздані завдання щодо підготовки до Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І.М. Піддубного.

Методичним відділом районного будинку культури проведено аналіз поданих  планів та звітів за І півріччя 2018 року та надані рекомендації щодо проведення заходів до днів молоді та Конституції України.

По завершенню колегії  працівники Красенівського СБК презентували роботу клубного закладу та представили художні номери.

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації