Всеукраїнський день бібліотек

2018 рік

Шановні бібліотекарі!

2018 рік  для Вас особливий - ювілейний. Цьогоріч виповнюється 85 років створення Чорнобаївської  районної бібліотеки та 40 років централізованої бібліотечної системи.

Це шлях становлення і розвитку, трудових перемог, досягнень і нових успіхів. Кожне з поколінь бібліотекарів Чорнобаївщини наполегливо працювало, щоб  зробити свій вагомий внесок у створення культурних і духовних цінностей.

Відзначення цього свята свідчить про глибоку повагу українців до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотек в житті суспільства.

Тож прийміть найщиріші вітання, шановні бібліотекарі, з нагоди Вашого професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек.

Зичу вам і вашим близьким міцного здоров’я,  благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі. Нехай ніколи не покидають Вас почуття Оптимізму, Віри, Надії, Любові і Мудрості-Софії.

Із повагою, -

голова  районної державної адміністрації

2017 рік

Шановні бібліотекарі Чорнобаївщини!

Прийміть наші щирі вітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотеки – це  наше багатство, неоціненне інтелектуальне надбання, яке зберігається і примножується завдяки благородній і копіткій праці бібліотечних працівників.

Саме Ви, відкриваєте людям багатогранний світ книги, прищеплюєте дітям любов до читання.

Вашу допомогу цінують  всі жителі Чорнобаївщини, чий шлях до знань починався з книги.

З нагоди професійного свята бажаємо всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у всіх починаннях.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас! Добра, благополуччя вам і вашим родинам!

Із повагою,

голова Чорнобаївської районної