Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Великдень

2018 рік

  

 

Шановні жителі Чорнобаївського району!

 

            Прийміть найщиріші вітання з нагоди величного  свята – Воскресіння Христового !

            У цей день кожен християнин зіставляє свої вчинки, все своє життя з Його  заповідями. Любов до ближнього, милосердя, терпимість, прощення завжди залишатимуться найбільшими цінностями нашого суспільства, становлення якого невіддільне від християнських традицій і моралі.

            Нехай Воскресіння Господнє принесе кожному з нас часточку сердечної любові, радості, душевної рівноваги та надії на краще майбутнє.

            Доброго Вам здоров’я, щастя, родинного тепла і взаєморозуміння, а світлі дні Великодня наповнять радістю і добром Ваші серця і душі, зміцнять у любові, дружбі та злагоді.

 

Із повагою –

голова районної державної  адміністрації

С.М.Джоболда       

 

                                                  

2017 р.

 

   Дорогі земляки!

    У ці світлі, весняні  дні прийміть найщиріші вітання із величним і урочистим святом Христового Воскресіння!

    Великдень - світле та довгоочікуване свято, яке з давніх-давен об’єднує і зігріває нас своїм особливим духовним виміром, бо сповнює людські серця Вірою, Надією і Любов’ю, спонукає до Миру і Злагоди, надихає на творення Добра.

     У ці святкові дні бажаю всім радості, душевних сил та духовного зростання. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, морального відродження України, здійснення найзаповітніших мрій!

    Нехай в усіх Ваших родинах панує злагода, добробут і щастя. Здоров'я  Вам усім! Доброго і світлого майбутнього нашій країні!

    Христос воскрес!

 

    Із повагою -

    голова райдержадміністрації

    С.М.Джоболда