День працівника  освіти

2018 рік

Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Висловлюю Вам вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і до рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і щедрістю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують.

Бажаю усім вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та допомогти їм опановувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною.

Міцного здоров’я вам і довголіття, невичерпного творчого натхнення й подальших успіхів та звершень, бадьорості духу, добробуту, родинного та особистого щастя!

Із повагою

голова районної державної адміністрації

2017 рік

Шановні ветерани та працівники  освіти Чорнобаївщини!

Вітаю Вас з професійним святом!

Висловлюю Вам щиру вдячність за невтомну працю, за талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і до рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, теплотою та любов’ю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаю Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Із повагою,

голова Чорнобаївської  районної