Новий рік

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був дуже складним, сповненим напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.

У двері нашого спільного дому владно ступає 2018-й рік, і всі ми сподіваємося, що він принесе в кожну домівку і кожну родину мир,  спокій, злагоду, впевненість у майбутньому, достаток  і благополуччя.

В цей передноворічний час висловлюю щиру повагу і подяку хліборобам і тваринникам, працівникам промисловості, вчителям, медичним працівникам, ветеранам і молоді – всім трудівникам Чорнобаївщини, хто своєю чесною і невтомною  працею зробив вагомий вклад в розвиток економіки та соціальної сфери нашого району, хто примножував його матеріальні і духовні здобутки.

Нехай Новий  рік принесе Вам Господнє Благословення, додасть сил і наснаги, наповнить Ваші серця щастям та Різдвяною Святістю. Нехай  доля дарує віру, надію і любов, щедро наділяє теплотою і людською вдячністю, а Ваша праця буде плідною на благо Чорнобаївщини та всієї України.

Міцного здоров’я Вам!

З Новим роком ! З новим щастям !

Із повагою –

голова райдержадміністрації